KONST / Litografier / Färglitografi 17087082
nr 1708 7082
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad Hc. Färglitografi, bildmått: 55x77 cm, yttermått inklusive ram: 77x97
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 juni 2025
kl 18:41:47
100 kr
150 kr
200 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund